Відпочинкова база Три Брати - відпочинок в серці Карпат
Якісні німецькі запчастини до всіх моделей іномарок PEX
Інтернет-магазин автозапчастин до іномарок ТерКо Запчастини
Туристична агенція "У Василя" - цікаві сервіси

Автомобілі Mitsubishi: оновлений модельний ряд 2010-го року!

Автомобілі Mitsubishi: оновлений модельний ряд 2010-го року!

Компанія «Торговий дім «НІКО» повідомляє про нові автомобілі модельного ряду Mitsubishi, які з'являться на ринку України в 2010-му році. Офіційний імпортер  Mitsubishi Motors  представить новий позашляховик Pajero  Sport, абсолютно новий компактний кросовер, оновлені позашляховик Outlander XL і пікап L200.

Поява нових автомобілів модельного ряду Mitsubishi є, на думку автоекспертів, однією з найбільш очікуваних подій 2010-го року в Україні. Дані новинки створені укріпити звичне лідерство автомобілів Mitsubishi не лише серед повнопривідних авто, але і на ринку в цілому.


Новий Mitsubishi Pajero Sport

Перш за все, це справжній позашляховик - довгоочікуваний оновлений Mitsubishi Pajero Sport. Автомобіль виконаний на платформі «пікапа» Mitsubishi L200 - «бестселера» українського ринку. Pajero Sport комплектується дизельним або бензиновим двигуном, надійною системою повного приводу Super Select 4WD, незалежною підвіскою передніх коліс, володіє міцною рамною конструкцією і високим дорожнім просвітом.

Передня підвіска на подвійних поперечних важелях з пружинами і стабілізатором поперечної стійкості, а також трьохважельна пружинна задня підвіска забезпечує курсову стійкість. Для скорочення гальмівної дороги за будь-яких умов руху Pajero Sport оснащений передніми вентильованими гальмівними дисками великого діаметру. Новий Pajero Sport відрізняється неймовірно малим радіусом розвороту в 5,6 м, завдяки чому водій може легко маневрувати навіть в самому обмеженому просторі. Передбачається, що новий Pajero Sport з'явиться в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні в березні 2010-го року.


Новий компактний кросовер

Продажі нового компактного кросовера на ринку Японії стартують весною 2010-го року. Поява даного автомобіля в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні заплановано в липні-серпні 2010-го року. На даний момент компанія «Торговий дім «НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors, в Україні проводить фінальні консультації з виробником відносно комплектацій автомобіля. Компанія «Торговий дім «НІКО» додатково повідомить про ціну, технічні характеристики і назву нового кросовера на ринку України.

Нагадаємо, в грудні 2009-го року корпорація Mitsubishi Motors (MMC) оголосила назву нового компактного кросовера на ринку Японії: «RVR». Як називатиметься новий кросовер на інших ринках, зокрема на українському, MMC не повідомляє. На даний момент компанія повідомляє лише деякі технічні характеристики кросовера для японського ринку. Так, автомобіль комплектуватиметься бензиновим двигуном об'ємом 1,8 л., а довжина авто складе 4,30 м. Окрім цього, кузов автомобіля стане максимально легким.

Оновлений Mitsubishi Outlander XL

Окрім цього, в Україні очікується поява одного з самих очікуваних автомобілів останнім часом - оновленого Mitsubishi  Outlander XL. Прототип автомобіля, який  MMC представила весною 2009-го року на автосалоні в Нью-Йорку, отримав нове оформлення передньої частини кузова: фірмову решітку радіатора «Jet Fighter» від автомобілів сімейства Lancer, агресивніші передні фари, модернізований передній і задній бампери. 19-ти дюймові диски OZ і гальма від Brembo покликані підтвердити спортивний характер автомобіля разом з відмінною керованістю. У салоні прототипу з'явилося нове рульове колесо і комбінація приладів, обшита шкірою передня панель, а також "спортивні" педалі з алюмінієвими накладками. Окрім цього, шанувальників мультимедіа технологій  чекає нова система FUSE Handsfree Media Gateway, семидюймовий LCD-екран для навігації і аудіосистема Rockford Fosgate. Компанія «Торговий дім «НІКО» додатково повідомить про комплектації оновленого серійного автомобіля Mitsubishi Outlander XL для українського ринку. Поява даного авто в Україні запланована в серпні-вересні 2010-го року.

Оновленний Mitsubishi L200

Літом 2009-го року корпорація Mitsubishi Motors оголосила про старт продажів в Таїланді оновленого автомобіля Mitsubishi Triton  (у Україні - Mitsubishi L200). Ключові зміни сталися в дизайні автомобіля. Оновлений «пікап» Mitsubishi Triton (L200) отримав нове оформлення передньої частини кузова: решітки радіатора, передній бампер і фари. Також в автомобілі з'явилася функція аварійного відкриття (розблокування) центрального замку. Окрім цього, в салоні автомобіля змінилася центральна консоль і оббивка сидінь.

Передбачається, що оновлений «пікап» з'явиться в Україні літом 2010-го року. Нагадаємо, за час своєї присутності на українському ринку Mitsubishi L200 став одноосібним лідером в класі «SUV Pickup», контролюючи більше 70% всього класу. Компанія «Торговий дім «НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, реалізувала більше 2300 автомобілів Mitsubishi L200 (старт офіційних продажів в Україні - липень 2007-го року), а корпорація Mitsubishi Motors впродовж останніх 4-х років реалізувала більше 430 000 автомобілів даної моделі.


Інформаційна довідка:

Компанія “Торговий дім “НІКО” - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За результатами 2008г. компанією реалізовано понад 40 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 7,6%, за даними ІАГ «Автоконсалтинг»).

Компанія “Торговий дім “НІКО”  входить до складу Групи компаній “НІКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, митно-брокерські послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно з рейтингом журналу «Гvардія» (ІД «Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НІКО» в 2008 році склав понад $800 млн.  Детальніше про Групу компаній «НІКО» - www.niko.ua