На автодромі "Феофанія" (м. Київ) відбулися "Діамантові старти" в рамках Mitsubishi Club Drive Day. Організаторами і учасниками змагань виступили представники Mitsubishi Ukrainian Club. Захід відбувся за підтримкою компанії "Торговий дім - НІКО", офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні.
"Діамантові старти" - проект, який другий рік підряд реалізований в рамках програми співпраці компанії "Торговий дім - НІКО" і Mitsubishi Ukrainian Club, клубу власників автомобілів Mitsubishi. Для участі в автомобільних змаганнях подали заявки 47 екіпажів, підтримати яких прийшли одноклубники і друзі.
Змагання проходили в абсолютному заліку, в окремому жіночому заліку і спеціальному заліку для спортивних автомобілів Mitsubishi Lancer X Ralliart і Mitsubishi Lancer Evolution. Родзинкою заходу стала паралельна гонка по кубковій системі.
Вже традиційним стала присутність на заході спеціального гостя. Якщо минулого року "почесною зіркою" був чемпіон України по ралі Олександр Салюк мл., то цього року Mitsubishi Club Drive Day відвідав Юрій Протасов - також чемпіон України і один з найвідоміших пілотів країни. Юрій провів показовий заїзд на власному автомобілі Mitsubishi Lancer Evolution, а після спілкувався з учасниками заходу під час імпровізованої автограф сесії.
Mitsubishi Club Drive Day - можливість нагадати про чемпіонські раллійні коріння бренду Mitsubishi Motors. Захід в черговий раз продемонстрував, що кожен автомобіль з модельного ряду Mitsubishi володіє спортивним духом і сильним характером. Переможні раллійні традиції бренду Mitsubishi Motors відчув кожний з учасників змагань - будь то міський улюблений Colt або "пікап" L200.
Організатори спеціально побудували трасу так, щоб максимально зрівняти можливості автомобілів з різними двигунами і надати водіям шанс продемонструвати свою майстерність.
Для багатьох учасників даний захід став відмінною можливістю випробувати власний автомобіль, а також відчути себе спортсменом, не створюючи аварійних ситуацій на дорогах міста.
"Діамантові старти" і Mitsubishi Club Drive Day проводилися в рамках різноманітної програми співпраці компанії "Торговий дім - НІКО" і Mitsubishi Ukrainian Club. Нагадаємо, що цього року клуб власників автомобілів Mitsubishi відсвяткував свій перший ювілей - 5 років з дня відкриття.